WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Zielonka i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Nasza firma posiada wybitnie ogromne doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje usługi w Zielonka, a również w okolicznych miejscowościach. Wielkim plusem naszej firmy jest rzetelność oraz to, że proponujemy przejrzyste warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu możliwości na jego godną sprzedaż. Oznacza to, więc, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy też badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszelkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zapewnić Państwu szansę sprzedaży auta proponujemy przyjemną współpracę i niezmiernie przydatne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a również zapewnienie uzyskania należytej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując samochody nie koncentrujemy się wyłącznie na prywatnych korzyściach. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co istotne, są w stanie to być też samochody uszkodzone, a nawet niezmiernie zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Stworzona przez nas firma oferuje również inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, w następstwie tego mamy gigantyczne doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych barier i tak w rzeczy samej mogą to być wszystkie rodzaje samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 6

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.