WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Wesoła i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się sporym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Warszawy Wesoła, ale też obsługujemy Konsumentów w jej okolicy. Niedużym walorem naszej firmy jest niezawodność oraz to, że oferujemy jasne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta możliwości na jego szybką sprzedaż. Oznacza to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub też badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy pojazd posiada takie badania i ubezpieczenie czy także nie. Skupujemy wszelkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy nadzwyczaj doskonałe warunki współpracy i bardzo interesujące i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a również umożliwienie uzyskania odpowiedniej ceny za sprzedawane auto. To właśnie dlatego skupując samochody nie skupiamy się wyłącznie na prywatnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Istotnym jest, że mogą to być też auta mniej lub bardziej uszkodzone oraz w każdym calu zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane i mające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest interesująca dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania aut prezentowana firma oferuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, właśnie dlatego mamy duże doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu jakichkolwiek barier i tak w rzeczy samej mogą to być wszystkie rodzaje samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

5 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.