WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Praga Południe i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co gwarantuje podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Warszawy Praga Południe, ale też obsługujemy Konsumentów w jej okolicy. Niedużym plusem opisującej nas firmy jest solidność i to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Zamiarem należącej do nas firmy jest gwarantowanie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, wobec tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszystkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy niezmiernie wartościowe warunki współpracy oraz niezmiernie atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a również zapewnienie uzyskania dobrej ceny za sprzedawane auto. To właśnie dlatego skupując auta nie skupiamy się wyłącznie na własnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Ważnym jest, że mogą to być też auta mniej lub bardziej uszkodzone i pod każdym względem zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prowadzona przez nas firma oferuje też inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy obszerne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych limitów, wobec tego mogą to być niemalże wszelkie rodzaje i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

5 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.