WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Ursus i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się sporym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co gwarantuje podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Warszawy Ursus, ale też obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Wielkim atutem opisującej nas firmy jest niezawodność oraz to, że proponujemy przejrzyste warunki współpracy. Celem naszej firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszelkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Żeby zagwarantować Państwu szansę sprzedaży samochodu oferujemy rozkoszną współpracę oraz nadzwyczaj pomocne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a również zapewnienie uzyskania odpowiedniej ceny za sprzedawane auto. To właśnie skutkiem tego skupując auta nie koncentrujemy się wyłącznie na własnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Istotnym jest, że mogą to być też auta mniej lub też bardziej uszkodzone oraz absolutnie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prowadzona przez nas firma proponuje również inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wskutek tego posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych ograniczeń i tak w rzeczywistości mogą to być wszelkie rodzaje samochodów oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 4

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.