WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Konstancin Jeziorna i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma ma niesłychanie duże doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje profesjonalne usługi w Konstancin Jeziorna, a także w okolicznych miejscowościach. Dużym atutem naszej firmy jest niezawodność oraz to, że proponujemy jasne warunki współpracy. Celem należącej do nas firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy też badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy pojazd posiada takie badania i ważne OC czy także nie. Kupujemy wszelkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Aby zapewnić Państwu możliwość sprzedaży samochodu oferujemy przyjemną współpracę oraz niezmiernie doskonałe warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a też umożliwienie uzyskania dobrej ceny za sprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi jedynie do własnych osobistych korzyści. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Istotnym jest, że mogą to być też auta mniej bądź też bardziej uszkodzone i w całości zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest interesująca dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Stworzona przez nas firma oferuje także inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wobec tego posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy jakichkolwiek ograniczeń, wskutek tego są w stanie to być praktycznie wszelkie typy oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

9 + 8

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.