WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Bielany i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada bardzo duże doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Warszawy Bielany, lecz również obsługujemy Konsumentów w jej okolicy. Dużym atutem prowadzonej przez nas firmy jest niezawodność oraz to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Zamiarem naszej firmy jest gwarantowanie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy pojazd posiada takie badania i ważne OC czy również nie. Skupujemy wszelkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu proponujemy przyjemną współpracę i wybitnie idealne warunki cenowe. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a także zapewnienie uzyskania odpowiedniej ceny za sprzedawane auto. Właśnie dlatego skupując auta nie skupiamy się tylko na prywatnych korzyściach. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co ważne, są w stanie to być także samochody uszkodzone, a nawet niesłychanie uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane i posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Stworzona przez nas firma proponuje też inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy gigantyczne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych barier i tak w samej rzeczy mogą to być wszystkie rodzaje samochodów oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze dokładnie oraz z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 7

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.