WYCEŃ
AUTO

Skup samochodów powypadkowych

CHCESZ SPRZEDAĆ AUTO PO WYPADKU?
CHĘTNIE OD CIEBIE JE ODKUPIMY!

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług każdy klient może znaleźć opcję dotyczącą samochodów powypadkowych. Oznacza to, że sprzedaż auta, które brało niegdyś udział w wypadku nie jest już żadnym problemem. Jesteśmy zainteresowani zakupem każdego samochodu, który może posiadać nawet liczne efekty takich wypadków w postaci uszkodzeń. Dla nas nie jest to żadne ograniczenie, dlatego polecamy się wszystkim właścicielom powypadkowych pojazdów.

 

Jak wygląda sprzedaż samochodu powypadkowego?

 

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też w naszej ofercie na próżno szukać sztywnego cennika. Skup samochodów, który mamy przyjemność prowadzić to firma działająca na terenie Warszawy i jej okolic. Jednak zawsze jesteśmy chętni do podjęcia współpracy z każdym klientem z całego regionu. Kupujemy samochody powypadkowe od wielu lat, dlatego też posiadamy w tym zakresie ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny pojazdów – ma to jedynie wpływ na ostateczną cenę jaką zaoferujemy. Aby sprzedać nam auto powypadkowe wystarczy wykonać jeden telefon do naszej firmy.

Następnie przechodzimy do realizacji współpracy co oznacza, że jeden z naszych specjalistów przyjeżdża pod wskazany przez klienta adres w celu dokonania oględzin pojazdu. Samochód jest wyceniany przez eksperta, dlatego też zawsze oferowana przez nas cena jest adekwatna do jego stanu technicznego i ogólnych warunków. Po zaakceptowaniu takiej sumy przez klienta możemy przejść do podpisania umowy.

 

Jakie auta powypadkowe nas interesują?

 

Tak naprawdę nie mamy żadnych ograniczeń co do ogólnego stanu pojazdów jakie skupujemy. Mogą to być, więc zarówno samochody osobowe jak i terenowe i dostawcze do 3,5 tony, które w przeszłości brały udział w jednym lub nawet kilku wypadkach. W grę wchodzą zarówno lekko jak i mocno uszkodzone pojazdy. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z klientami, dlatego chętnie podejmujemy się skupowania nawet tych bardzo zniszczonych samochodów, które posiadają liczne uszkodzenia będące efektem wielu stłuczek.

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

4 + 2

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.