WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Nieporęt i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje usługi w Nieporęt, a także w okolicznych miejscowościach. Dużym pozytywem prowadzonej przez nas firmy jest rzetelność oraz to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Zamiarem prowadzonej przez nas firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, wobec tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy samochód ma takie badania oraz ubezpieczenie czy także nie. Kupujemy wszystkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Żeby zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu proponujemy sympatyczną współpracę oraz niezmiernie wartościowe warunki cenowe. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a też zapewnienie uzyskania solidnej ceny za sprzedawane auto. Dlatego skupując auta nie skupiamy się wyłącznie na prywatnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Istotnym jest, że mogą to być też auta mniej bądź też bardziej uszkodzone oraz w każdym calu zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane i posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma proponuje również inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, dlatego posiadamy znaczące doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy jakichkolwiek limitów, dlatego mogą to być niemalże wszystkie rodzaje oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie i z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 8

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.