WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Jabłonna i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się pokaźnym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje usługi w Jabłonna, a też w okolicznych miejscowościach. Dużym walorem naszej firmy jest rzetelność i to, że oferujemy jasne warunki współpracy. Zamiarem prowadzonej przez nas firmy jest umożliwianie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Nie jest dla nas istotnym to czy pojazd posiada takie badania oraz ważne OC czy również nie. Kupujemy wszelkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu proponujemy sympatyczną współpracę oraz nadzwyczaj wartościowe warunki cenowe. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a też umożliwienie uzyskania solidnej ceny za sprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi wyłącznie do swoich osobistych korzyści. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Znaczącym jest, że mogą to być również auta mniej czy też bardziej uszkodzone i do głębi zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Stworzona przez nas firma proponuje również inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, właśnie dlatego mamy kolosalne doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych limitów i tak rzeczywiście mogą to być wszystkie typy samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

1 + 10

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.