WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Józefów i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Józefów, lecz również obsługujemy Konsumentów w jej okolicy. Niedużym walorem opisującej nas firmy jest rzetelność i to, że oferujemy jasne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta możliwości na jego godną sprzedaż. Oznacza to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszystkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc uprościć Państwu sprzedaż samochodu proponujemy niezmiernie korzystne warunki współpracy i ogromnie atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a też umożliwienie uzyskania dobrej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie dlatego skupując auta nie koncentrujemy się jedynie na własnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co ważne, są w stanie to być również auta uszkodzone, a nawet niezwykle zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania aut stworzona przez nas firma oferuje też inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy obszerne doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj jakichkolwiek limitów i tak w istocie mogą to być wszystkie rodzaje samochodów oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

1 + 5

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.