WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Piasecznie i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się sporym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Piasecznie, lecz także obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Dużym plusem prowadzonej przez nas firmy jest solidność oraz to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Zamiarem naszej firmy jest gwarantowanie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, wobec tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub też badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy samochód posiada takie badania oraz ważne OC czy również nie. Kupujemy wszystkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc uprościć Państwu sprzedaż samochodu oferujemy bardzo wartościowe warunki współpracy i bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a również zapewnienie uzyskania należytej ceny za sprzedawane auto. Dlatego skupując samochody nie koncentrujemy się wyłącznie na prywatnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co ważne, są w stanie to być również samochody uszkodzone, a nawet wybitnie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma proponuje też inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, dlatego mamy obszerne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych limitów i tak naprawdę mogą to być wszystkie typy aut oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie i z korzyścią dla kontrahentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

10 + 7

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.