WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Ząbki i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada wybitnie wielkie doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Ząbki, lecz też obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Niedużym walorem należącej do nas firmy jest rzetelność oraz to, że proponujemy jasne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta możliwości na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc uprościć Państwu sprzedaż samochodu proponujemy niezwykle korzystne warunki współpracy oraz bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a także zapewnienie uzyskania odpowiedniej ceny za wyprzedawane auto. Dlatego skupując samochody nie koncentrujemy się jedynie na prywatnych korzyściach. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Znaczącym jest, że mogą to być też auta mniej bądź bardziej uszkodzone i w każdym calu zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania samochodów stworzona przez nas firma proponuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, w następstwie tego są w stanie to być praktycznie wszystkie rodzaje oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

2 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.