WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Wola i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada niesłychanie ogromne doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Warszawy Wola, lecz także obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Niedużym plusem należącej do nas firmy jest niezawodność i to, że proponujemy klarowne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu właścicielowi auta możliwości na jego szybką sprzedaż. Oznacza to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy też badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszystkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc uprościć Państwu sprzedaż auta proponujemy niezmiernie idealne warunki współpracy i niesłychanie atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a również umożliwienie uzyskania należytej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując auta nie koncentrujemy się wyłącznie na własnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co ważne, mogą to być także auta uszkodzone, a nawet wybitnie zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma proponuje także inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, skutkiem tego mamy wielkie doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy jakichkolwiek limitów, w następstwie tego mogą to być praktycznie wszystkie typy i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie i z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

9 + 3

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.