WYCEŃ
AUTO

Skup samochodów bez ubezpieczenia i badań technicznych

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Prowadząc od długiego czasu firmę skupującą samochody możemy poszczycić się dużą wiedzą oraz doświadczeniem w szerokim zakresie. Stąd też doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wielu właścicieli posiada pojazdy, które nie posiadają aktualnych badań technicznych lub nie są objęte polisą ubezpieczeniową. W takich sytuacjach często pojawiają się wśród kierowców wątpliwości co do możliwości sprzedaży samochodu. Warto zatem podkreślić, że nasza firma chętnie skupuje takie właśnie pojazdy. Na co dzień nawiązujemy współpracę z licznymi klientami posiadającymi auta bez ubezpieczeń i badań na terenie Warszawy, a także okolic.

 

Skup samochodów bez badań technicznych!

  • Gotówka do ręki tego samego dnia!
  • Sprawne załatwienie spraw urzędowych!
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Wyspecjalizowani pracownicy

 

Jako profesjonalna firma działamy prężnie każdego dnia i zawsze jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi właścicielami pojazdów. Stąd też nie mogło zabraknąć w naszej ofercie opcji skupu samochodów nie posiadających aktualnych badań technicznych. Dla nas nie jest to żaden problem, a dodatkowo nie stanowi do ograniczenia. Na podstawie ogólnego stanu pojazdu przechodzimy do jego wyceny, a kwota jaką oferujemy klientowi jest zawsze korzystna.  Chętnie kupujemy pojazdy różnych marek od klientów indywidualnych oraz firm. Mogą to być zarówno samochody osobowe, terenowe jak i dostawcze do 3,5 tony, które nie posiadają ważnych badań.

 

Skup samochodów bez ważnej polisy ubezpieczeniowej!

 

Chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich właścicieli pojazdów pragnących sprzedać swoje auto za godne pieniądze oferujemy swoje usługi także w przypadkach, gdy samochód nie posiada ważnej polisy ubezpieczeniowej. Dla nas nie ma znaczenia czy ubezpieczenie straciło ważność dopiero niedawno czy już kilka miesięcy lub lat wcześniej. Chętnie kupujemy samochody bez ubezpieczeń, a naszym celem jest zapewnienie komfortu i korzystnych satysfakcji klientom. Na podstawie wszystkich informacji przechodzimy do wyceny samochodu, a dodatkowo każdorazowo podchodzimy do sytuacji w sposób indywidualny. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 2

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.