WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Raszyn i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się sporym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co umożliwia podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Raszyn, ale też obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Dużym atutem opisującej nas firmy jest rzetelność i to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu właścicielowi samochodu możliwości na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, wobec tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszystkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Żeby zagwarantować Państwu możliwość sprzedaży samochodu oferujemy przyjemną współpracę i wybitnie wartościowe warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a również zapewnienie uzyskania dobrej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując samochody nie skupiamy się tylko na własnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co ważne, mogą to być również auta uszkodzone, a nawet niezmiernie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma proponuje też inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, w następstwie tego mamy kolosalne doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych limitów i tak ściśle mówiąc mogą to być wszelkie rodzaje aut oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.