WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Wawer i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma ma bardzo znaczące doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Warszawy Wawer, ale także obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Niedużym pozytywem naszej firmy jest niezawodność i to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Celem naszej firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, wobec tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy też badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy pojazd posiada takie badania i ważne OC czy także nie. Kupujemy wszelkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zapewnić Państwu możliwość sprzedaży samochodu proponujemy sympatyczną współpracę oraz niezmiernie korzystne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a też umożliwienie uzyskania solidnej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując auta nie koncentrujemy się jedynie na własnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Ważnym jest, że mogą to być także auta mniej bądź bardziej uszkodzone oraz do głębi zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane i posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma proponuje też inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych barier i tak w istocie mogą to być wszystkie rodzaje samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie oraz z korzyścią dla kontrahentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

3 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.