WYCEŃ
AUTO

FAQ

LISTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ FAQ


Posiadam na sprzedaż samochód bez ubezpieczenia – czy Wasza firma go kupi?

Tak. Nasza firma chętnie odkupi pojazd, który nie posiada ubezpieczenia. Dla nas nie ma znaczenia bowiem czy dane auto posiada takie dokumenty czy też nie. Może to być dodatkowo auto osobowe, terenowe lub dostawcze do 3,5 tony. Na podstawie różnych czynników zaproponujemy adekwatną i atrakcyjną cenę za taki pojazd.

Mój samochód nie posiada aktualnych badań technicznych, a chcę go sprzedać Waszej firmie – czy to możliwe?

Oczywiście, że tak. Jako profesjonalna firma skupujemy zarówno samochody posiadające aktualne badania techniczne jak i te, które ich nie mają. Nie ma dla nas to żadnego znaczenia i nie wpływa to na przebieg naszej współpracy. Badania mogą być nawet bardzo przestarzałe.

Czy Wasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów powypadkowych?

Tak. Skupujemy przeróżne samochody, a wśród nich są także auta powypadkowe. Nie wpływa to na naszą współpracę. Samochód może być jedynie nieco uszkodzony jak też może posiadać poważne usterki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nie mamy żadnych ograniczeń, dlatego skupujemy auta nawet w złym stanie technicznym.

Czy mogę odsprzedać do Was samochód dostawczy do wagi 3,5 tony?

Oczywiście, że tak. Celem naszej firmy jest skupowanie aut każdego rodzaju, dlatego z chęcią przyjmujemy także samochody dostawcze o wadze do 3,5 tony. Nie ma dla nas znaczenia marka czy model takiego samochodu. Nie stawiamy także innych warunków. Z chęcią nawiążemy współpracę, więc zapraszamy do kontaktu.

Posiadam stary i zniszczony samochód pokryty rdzą. Czy możemy nawiązać współpracę?

Tak. Nasza firma zajmuje się bowiem skupowaniem samochodów uszkodzonych i wiekowych, a także skorodowanych. Auto może być w kiepskim stanie, a dla nas nie jest to żaden problem. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszą firmą i zapoznania się ze szczegółami współpracy z naszą firmą.

Czy skupujecie samochody osobowe oraz terenowe?

Tak, wśród samochodów, którymi zakupem jesteśmy zainteresowani są zarówno samochody terenowe jak i osobowe. Chętnie skupujemy różne marki i modele takich pojazdów. Cena za takie samochody ustalana jest w sposób indywidualny. To samo dotyczy ogólnych warunków współpracy. Z chęcią kupimy od Ciebie dowolne auto osobowe lub terenowe.

Jakie warunki cenowe oferujecie ?

Cena jaką płacimy za dany pojazd zależna jest od wielu czynników. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny i tak też wyceniamy skupowane samochody. Analizujemy takie aspekty jak stan samochodu, jego marka, model, rodzaj, a także ogólne czynniki. Nasze ceny są jednak bardzo konkurencyjne i dość atrakcyjne.

Czy zajmujecie się złomowaniem pojazdów?

Oczywiście. Oprócz skupowania samochodów oferujemy także usługę złomowania aut różnego rodzaju. Mogą to być pojazdy w każdym stanie, auta osobowe, dostawcze, terenowe i inne. Posiadamy duże doświadczenie w złomowaniu, dlatego cała współpraca między nami, a klientem przebiega zawsze bezproblemowo i sprawnie.

Chcę sprzedać samochód osobowy, ale jestem spoza Warszawy. Czy możemy nawiązać współpracę?

Tak. Dla nas nie ma znaczenia czy mieszkasz w Warszawie czy też w jej okolicy. Chętnie nawiązujemy współpracę z klientami zarówno ze stolicy jak i z okolicznych miejscowości i wsi. Nie stawiamy żadnych ograniczeń co do lokalizacji, dlatego każdy z okolic Warszawy może podjąć z nami współpracę.

Jakie samochody skupujecie? – czy muszą spełniać jakieś warunki?

Tak naprawdę nie stawiamy żadnych specjalnych warunków. Chętnie skupujemy samochody różnego rodzaju stąd też nie ma dla nas większego znaczenia marka, model, rocznik, a także stan techniczny. Samochód nie musi nawet posiadać aktualnych badań technicznych lub też ubezpieczenia, a dodatkowo może być już skorodowany.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 5

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.