WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Targówek i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada niesłychanie obszerne doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Warszawy Targówek, lecz też obsługujemy Klientów w jej okolicy. Dużym pozytywem należącej do nas firmy jest rzetelność i to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu możliwości na jego godną sprzedaż. Świadczy to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub także badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy samochód posiada takie badania i ubezpieczenie czy też nie. Kupujemy wszystkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy nadzwyczaj przydatne warunki współpracy i bardzo interesujące i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a też zapewnienie uzyskania porządnej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi wyłącznie do swoich osobistych korzyści. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co istotne, są w stanie to być także samochody uszkodzone, a nawet bardzo zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Stworzona przez nas firma oferuje też inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu jakichkolwiek barier i tak w rzeczy samej mogą to być wszelkie typy aut oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

2 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.