WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Sulejówek i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Sulejówek, ale także obsługujemy Klientów w jej okolicy. Wielkim atutem prowadzonej przez nas firmy jest rzetelność i to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu możliwości na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy samochód ma takie badania oraz ubezpieczenie czy także nie. Kupujemy wszelkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc uprościć Państwu sprzedaż auta oferujemy niesłychanie pomocne warunki współpracy i bardzo interesujące i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a również zapewnienie uzyskania należytej ceny za sprzedawane auto. To właśnie skutkiem tego skupując auta nie koncentrujemy się jedynie na własnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co istotne, są w stanie to być również auta uszkodzone, a nawet niezmiernie uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania aut prezentowana firma proponuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych limitów, wskutek tego mogą to być niemalże wszelkie typy i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

5 + 3

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.