WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Izabelin i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma ma niesłychanie obszerne doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje profesjonalne usługi w Izabelin, a także w okolicznych miejscowościach. Dużym pozytywem opisującej nas firmy jest rzetelność i to, że proponujemy jasne warunki współpracy. Zamiarem należącej do nas firmy jest gwarantowanie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub też badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy pojazd ma takie badania i ubezpieczenie czy także nie. Kupujemy wszelkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy niezwykle doskonałe warunki współpracy oraz ogromnie atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a również umożliwienie uzyskania właściwej ceny za sprzedawane auto. Właśnie dlatego skupując samochody nie skupiamy się tylko na prywatnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co istotne, mogą to być też samochody uszkodzone, a nawet niezmiernie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest interesująca dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

5 + 6

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.