WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Ursynów i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Prowadzona przez nas firma ma niezmiernie obszerne doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje usługi w Warszawie Ursynów, a także w okolicznych miejscowościach. Wielkim atutem naszej firmy jest rzetelność i to, że proponujemy klarowne warunki współpracy. Zamiarem należącej do nas firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, więc, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub też badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy pojazd ma takie badania i ubezpieczenie czy też nie. Kupujemy wszystkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu proponujemy sympatyczną współpracę oraz wybitnie korzystne warunki cenowe. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a też umożliwienie uzyskania dobrej ceny za sprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi jedynie do swoich osobistych korzyści. Wśród aut, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co istotne, mogą to być także samochody uszkodzone, a nawet niesłychanie zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania samochodów nasza firma proponuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, wskutek tego posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych ograniczeń i tak w istocie mogą to być wszystkie typy aut oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze dokładnie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

7 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.