WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Rembertów i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się dużym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Warszawy Rembertów, lecz także obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Wielkim atutem należącej do nas firmy jest rzetelność oraz to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu właścicielowi samochodu możliwości na jego godną sprzedaż. Świadczy to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy samochód posiada takie badania i ważne OC czy też nie. Kupujemy wszystkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy wybitnie korzystne warunki współpracy oraz niesłychanie atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a również umożliwienie uzyskania właściwej ceny za sprzedawane auto. Z tego względu skupując auta nie przykładamy wagi wyłącznie do swoich osobistych korzyści. Pośród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Ważnym jest, że mogą to być także auta mniej czy też bardziej uszkodzone i absolutnie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane i mające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest interesująca dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania aut stworzona przez nas firma oferuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, w następstwie tego mamy obszerne doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, wobec tego są w stanie to być praktycznie wszelkie rodzaje i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

5 + 2

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.