WYCEŃ
AUTO

O FIRMIE

POZNAJ NASZĄ FRIMĘ
www.skup-samochodow-warszawa.pl

Nasza firma od lat zajmuje się skupowaniem samochodów na terenie Warszawy i okolic, dlatego też możemy poszczycić się w tym zakresie bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą. Naszym atutem jest elastyczność współpracy, a także otwartość na zróżnicowane oferty. W obrębie naszego zainteresowania znajdują się bowiem zarówno auta osobowe jak i dostawcze czy inne pojazdy. Dodatkowo mogą to być samochody oferowane przez osoby indywidualne jak i firmy – współpracujemy w każdym typem klientów. Dla nas najważniejsze jest zaspokojenie potrzeb klientów, dlatego też na pierwszym planie nie stawiamy wcale własnych korzyści. Priorytetem jest natomiast zadowolenie i satysfakcja klienta stąd też właśnie tym kierujemy się podczas przebiegu każdej współpracy.

 

Co oferujemy?

  • Skup aut sprawnych
  • Skup aut powypadkowych
  • Skup aut zniszczonych i skorodowanych
  • Skup aut bez ubezpieczenia i badań technicznych
  • Złomowanie samochodów do 3,5t
  • Skup aut terenowych i dostawczych

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów, którzy pragną sprzedać swoje auto za godne i rozsądne pieniądze. Stawki jakie oferujemy są bardzo zadowalające dzięki czemu każdy posiadacz samochodu może otrzymać za niego niezłą sumę pieniędzy. Nie ma dla nas znaczenia czy samochód posiada wszystkie dokumenty lub aktualne badania techniczne. Dodatkowo problemem nie jest także brak aktualnego ubezpieczenia. Tak naprawdę nasza firma zajmuje się skupowaniem niemalże wszystkich samochodów, dlatego mogą to być zarówno auta sprawne jak i te zniszczone czy też nienadające się praktycznie do dalszego użytku. Oprócz oferty skupowania aut zajmujemy się także ich złomowaniem.

 

Jakie auta kupujemy?

 

Jako profesjonalna firma nie stawiamy praktycznie żadnych ograniczeń odnośnie skupowanych przez nas pojazdów. Samochody, którymi jesteśmy zainteresowani mogą posiadać przeróżne wady i uszkodzenia, a nawet wykazywać znaczne zniszczenia i kiepski stan techniczny. Kupujemy chętnie zarówno samochody bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Jesteśmy także zainteresowani wszystkimi markami, modelami, a także rodzajami aut. Stąd też właściciele aut osobowych, terenowych, a także dostawczych mogą nawiązać z nami współpracę. Zawsze oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe i przyjazną atmosferę oraz kompleksową obsługę.

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

4 + 8

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.