WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Stare Babice i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się sporym doświadczeniem w skupowaniu aut co gwarantuje podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje usługi w Stare Babice, a też w okolicznych miejscowościach. Wielkim walorem należącej do nas firmy jest rzetelność oraz to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Celem prowadzonej przez nas firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zapewnić Państwu możliwość sprzedaży samochodu oferujemy przyjemną współpracę oraz niezmiernie wartościowe warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a także umożliwienie uzyskania właściwej ceny za sprzedawane auto. Z tego względu skupując auta nie przykładamy wagi tylko do własnych osobistych korzyści. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Znaczącym jest, że mogą to być także auta mniej bądź też bardziej uszkodzone oraz do głębi zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma oferuje także inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem ma prawo być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy ogromne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, właśnie dlatego mogą to być niemalże wszystkie typy i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

4 + 8

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.