WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Wiązowna i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Nasza firma ma niesłychanie znaczące doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Wiązowna, lecz też obsługujemy Klientów w jej okolicy. Wielkim pozytywem prowadzonej przez nas firmy jest rzetelność i to, że proponujemy klarowne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu możliwości na jego szybką sprzedaż. Oznacza to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy pojazd ma takie badania i ważne OC czy także nie. Kupujemy wszystkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż samochodu oferujemy wybitnie wartościowe warunki współpracy i niezwykle atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a również umożliwienie uzyskania właściwej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując auta nie przykładamy wagi jedynie do własnych osobistych korzyści. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Co istotne, są w stanie to być też samochody uszkodzone, a nawet bardzo uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania samochodów nasza firma oferuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, w następstwie tego posiadamy obszerne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych barier i tak naprawdę mogą to być wszelkie rodzaje aut i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze dokładnie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

7 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.