WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Mokotów i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma ma niezwykle duże doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje profesjonalne usługi w Warszawie Mokotów, a również w okolicznych miejscowościach. Niedużym walorem należącej do nas firmy jest rzetelność i to, że proponujemy klarowne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta możliwości na jego szybką sprzedaż. Oznacza to, więc, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszelkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż samochodu proponujemy niezwykle korzystne warunki współpracy i nadzwyczaj interesujące i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a również umożliwienie uzyskania należytej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi wyłącznie do swoich osobistych korzyści. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co ważne, mogą to być także auta uszkodzone, a nawet wybitnie uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest interesująca dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania samochodów nasza firma proponuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wskutek tego mamy ogromne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych ograniczeń i tak w istocie mogą to być wszelkie typy samochodów oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.