WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Lesznowola i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada nadzwyczaj duże doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje profesjonalne usługi w Lesznowola, a także w okolicznych miejscowościach. Niedużym plusem prowadzonej przez nas firmy jest niezawodność oraz to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Celem prowadzonej przez nas firmy jest umożliwianie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub też badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc uprościć Państwu sprzedaż auta proponujemy nadzwyczaj doskonałe warunki współpracy i nadzwyczaj atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a także zapewnienie uzyskania właściwej ceny za wyprzedawane auto. Dlatego skupując samochody nie koncentrujemy się tylko na własnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Znaczącym jest, że mogą to być także auta mniej lub też bardziej uszkodzone i w pełni zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest interesująca dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania samochodów nasza firma oferuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, w następstwie tego posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy jakichkolwiek ograniczeń, skutkiem tego są w stanie to być niemalże wszelkie typy oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

7 + 10

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.