WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Śródmieście i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co umożliwia podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje profesjonalne usługi w Warszawie Śródmieście, a również w okolicznych miejscowościach. Wielkim plusem prowadzonej przez nas firmy jest niezawodność oraz to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta szansy na jego szybką sprzedaż. Oznacza to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszelkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż samochodu proponujemy niesłychanie korzystne warunki współpracy oraz bardzo interesujące oraz konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a także zapewnienie uzyskania odpowiedniej ceny za sprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując auta nie koncentrujemy się wyłącznie na własnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Ważnym jest, że mogą to być również auta mniej bądź też bardziej uszkodzone oraz w całości zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania aut nasza firma oferuje też inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy duże doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy jakichkolwiek ograniczeń, skutkiem tego są w stanie to być praktycznie wszelkie typy oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.