WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Włochy i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się pokaźnym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje profesjonalne usługi w Warszawie Włochy, a również w okolicznych miejscowościach. Niedużym pozytywem należącej do nas firmy jest rzetelność oraz to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Zamiarem należącej do nas firmy jest umożliwianie absolutnie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, więc, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszelkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Aby zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu proponujemy sympatyczną współpracę i nadzwyczaj wartościowe warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a też umożliwienie uzyskania należytej ceny za wyprzedawane auto. Właśnie dlatego skupując samochody nie skupiamy się wyłącznie na własnych korzyściach. Pośród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Istotnym jest, że mogą to być też auta mniej bądź bardziej uszkodzone oraz w całości zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest interesująca dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prowadzona przez nas firma oferuje także inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, właśnie dlatego mamy znaczące doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tu jakichkolwiek limitów i tak rzeczywiście mogą to być wszystkie typy aut oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie i z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.