WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Białołęka i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Nasza firma posiada niesłychanie obszerne doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień funkcjonujemy na terenie Warszawy Białołęka, lecz również obsługujemy Klientów w jej okolicy. Niedużym pozytywem opisującej nas firmy jest rzetelność oraz to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu właścicielowi samochodu szansy na jego godną sprzedaż. Oznacza to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub też badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszelkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy niesłychanie korzystne warunki współpracy oraz nadzwyczaj atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a także zapewnienie uzyskania właściwej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie dlatego skupując auta nie koncentrujemy się jedynie na własnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Ważnym jest, że mogą to być również auta mniej bądź też bardziej uszkodzone oraz całkowicie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania samochodów stworzona przez nas firma proponuje też inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wobec tego posiadamy wielkie doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych ograniczeń i tak rzeczywiście mogą to być wszelkie typy samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

6 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.