WYCEŃ
AUTO

Złomowanie wszystkich samochodów do 3,5t

CHCESZ POZBYĆ SIĘ STAREGO GRATA?
NIE WIESZ CO Z NIM ZROBIĆ? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Od lat zajmujemy się głównie skupowaniem samochodów, ale w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo także inną ciekawą usługę. Otóż chodzi tu o złomowanie pojazdów w czym także jesteśmy mistrzami. Jako profesjonalna firma doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre samochody nie nadają się już po prostu do dalszego użytku. Stąd też ich właściciele nie muszą wcale martwić się o cały proces ich utylizacji. Sprzedając nam auto i kierując je do zezłomowania pozbywają się kłopotu, a jednocześnie otrzymują za to godne wynagrodzenie.

 

Złomowanie pojazdów – co oferujemy w tym zakresie?

  • Minimum formalności!
  • Pozbądź się problemu!
  • Fachowa obsługa!
  • Solidna wycena!

Nasza firma zajmuje się złomowaniem wszystkich samochodów, dlatego nie ma dla nas znaczenia marka, a także model auta. Dodatkowo nie stawiamy żadnych ograniczeń w zakresie rodzaju pojazdu, dlatego też chętnie kupujemy samochody zarówno osobowe jak i terenowe czy też dostawcze. Jedyny warunek jaki muszą spełnić samochody to waga do 3,5 tony. Przeznaczone do złomowanie pojazdy mogą posiadać liczne wady, a także wykazywać bardzo kiepski stan techniczny. Złomowane pojazdy to takie, które nie nadają się do dalszej jazdy i użytkowania. Często ich właściciele nie mają pojęcia do począć z takim problemem. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi nasza firma. Podczas współpracy zajmujemy się wszystkim od początku do końca, dlatego tak naprawdę klienci nie muszą martwić się o żaden szczegół.

 

Złomowanie samochodów – wycena i skup!

 

Dla nas nie ma dla nas znaczenia ogólny stan pojazdu – chętnie kupujemy wszystkie samochody bez względu na ich wiek czy uszkodzenia. Na podstawie wszystkich informacji dokonujemy wyceny samochodu, a jeżeli jest ona satysfakcjonująca dla klienta możemy przejść do podpisania umowy. Zawsze podchodzimy do sprawy w sposób indywidualny, a oferowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne. Cały proces złomowania przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo, a klient, który pozbył się samochodu może odetchnąć z ulgą. Jako profesjonalna firma możemy zagwarantować przyjemną i komfortową atmosferę przez cały okres współpracy.

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.