WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada niesłychanie obszerne doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje usługi w Warszawie, a też w okolicznych miejscowościach. Dużym pozytywem opisującej nas firmy jest solidność oraz to, że proponujemy klarowne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu możliwości na jego godną sprzedaż. Świadczy to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy również badania techniczne. Nie jest dla nas istotnym to czy pojazd posiada takie badania i ubezpieczenie czy też nie. Skupujemy wszelkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Aby zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu proponujemy rozkoszną współpracę i nadzwyczaj pomyślne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a też zapewnienie uzyskania solidnej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi wyłącznie do własnych osobistych korzyści. Pośród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Ważnym jest, że mogą to być też auta mniej lub też bardziej uszkodzone oraz absolutnie zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy godziwej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania aut nasza firma oferuje też inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wskutek tego mamy znaczące doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych limitów i tak ściśle mówiąc mogą to być wszelkie typy samochodów oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

7 + 10

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.