WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Ożarów Mazowiecki i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma ma niesłychanie wielkie doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Ożarowa Mazowieckiego, ale też obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Niedużym pozytywem naszej firmy jest solidność i to, że proponujemy jasne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta możliwości na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy również badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy samochód posiada takie badania oraz ubezpieczenie czy także nie. Skupujemy wszystkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zagwarantować Państwu szansę sprzedaży samochodu oferujemy przyjemną współpracę i niezwykle pomocne warunki cenowe. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a też zapewnienie uzyskania porządnej ceny za sprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując samochody nie koncentrujemy się jedynie na własnych korzyściach. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co ważne, są w stanie to być również auta uszkodzone, a nawet bardzo uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Stworzona przez nas firma proponuje również inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, właśnie dlatego posiadamy kolosalne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych limitów i tak rzeczywiście mogą to być wszystkie typy samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie oraz z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

3 + 2

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.