WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Łomianki i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się sporym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Łomianki, lecz również obsługujemy Klientów w jej okolicy. Dużym walorem prowadzonej przez nas firmy jest niezawodność i to, że oferujemy jasne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu właścicielowi samochodu możliwości na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc uprościć Państwu sprzedaż auta proponujemy niesłychanie doskonałe warunki współpracy i nadzwyczaj atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a także zapewnienie uzyskania odpowiedniej ceny za wyprzedawane auto. Dlatego skupując auta nie koncentrujemy się tylko na prywatnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co ważne, są w stanie to być także samochody uszkodzone, a nawet wybitnie zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane i posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania samochodów stworzona przez nas firma oferuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, dlatego mamy gigantyczne doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych barier, w następstwie tego mogą to być praktycznie wszystkie rodzaje oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz z korzyścią dla kontrahentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 10

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.