WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Legionowie i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Prowadzona przez nas firma posiada niesłychanie wielkie doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje profesjonalne usługi w Legionowie, a też w okolicznych miejscowościach. Wielkim atutem naszej firmy jest solidność i to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu właścicielowi auta szansy na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub także badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy samochód ma takie badania i ważne OC czy również nie. Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc uprościć Państwu sprzedaż samochodu proponujemy bardzo przydatne warunki współpracy i niesłychanie atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a także zapewnienie uzyskania solidnej ceny za sprzedawane auto. To właśnie dlatego skupując auta nie koncentrujemy się tylko na własnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Istotnym jest, że mogą to być również auta mniej lub bardziej uszkodzone i pod każdym względem zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla kontrahenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma proponuje też inne usługi poza skupowaniem aut, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy ogromne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych barier, właśnie dlatego są w stanie to być praktycznie wszystkie rodzaje oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 5

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.