WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Marki i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas przeróżnych zleceń. Każdego dnia oferujemy swoje profesjonalne usługi w Marki, a również w okolicznych miejscowościach. Niedużym atutem naszej firmy jest rzetelność i to, że proponujemy klarowne warunki współpracy. Celem naszej firmy jest gwarantowanie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszelkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc uprościć Państwu sprzedaż samochodu oferujemy wybitnie idealne warunki współpracy i ogromnie atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a także umożliwienie uzyskania porządnej ceny za sprzedawane auto. To właśnie wskutek tego skupując samochody nie koncentrujemy się tylko na prywatnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Ważnym jest, że mogą to być też auta mniej bądź też bardziej uszkodzone oraz w każdym calu zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania samochodów prezentowana firma oferuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy duże doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy jakichkolwiek ograniczeń, wobec tego mogą to być niemalże wszystkie rodzaje oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 1

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.