WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Żoliborz i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się istotnym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co umożliwia podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje usługi w Warszawie Żoliborz, a także w okolicznych miejscowościach. Dużym atutem opisującej nas firmy jest niezawodność i to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu możliwości na jego godną sprzedaż. Świadczy to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Nie jest dla nas ważnym to czy pojazd posiada takie badania i ubezpieczenie czy także nie. Kupujemy wszystkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż auta proponujemy nadzwyczaj pomocne warunki współpracy i niezwykle interesujące i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a też umożliwienie uzyskania właściwej ceny za sprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi jedynie do własnych osobistych korzyści. Wśród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadku. Co ważne, mogą to być również samochody uszkodzone, a nawet nadzwyczaj uszkodzone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane i posiadające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prowadzona przez nas firma proponuje również inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy kolosalne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych barier, skutkiem tego mogą to być niemalże wszelkie typy i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze dokładnie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 4

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.