WYCEŃ
AUTO

Skup samochodów osobowych, terenowych i dostawczych do 3,5t

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Od wielu lat mamy przyjemność prowadzić firmę, której głównym celem jest skupowanie samochodów. Dzięki temu poszczycić możemy się ogromnym doświadczeniem oraz sporą wiedzą. Naszym atutem jest szeroka oferta, która pozwala każdemu właścicielowi pojazdu nawiązać z nami owocną współpracę. Skupujemy na co dzień samochody od klientów z Warszawy i okolic, ale chętnie nawiązujemy także współpracę z właścicielami pojazdów z całej okolicy i regionu.

 

AUTA OSOBOWE I DOSTAWCZE – CZYLI CO SKUPUJEMY? 

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Ze względu na duże zapotrzebowanie na takie usługi oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy. Oznacza to, że wśród pojazdów, którymi jesteśmy zainteresowani znajdują się zarówno samochody osobowe jak i nieco większe czyli dostawcze. Dodatkowo chętnie kupujemy także auta terenowe, a także wszystkie inne ważące do 3,5 tony. Tak naprawdę nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do skupowanych samochodów. Stąd też nie ma dla nas znaczenia marka czy też model samochodu. Ponadto nie zwracamy uwagi również na jego rocznik, dlatego zainteresowani jesteśmy nie tylko nowymi, ale także bardzo starymi i wiekowymi pojazdami.

 

Stan techniczny pojazdów – czy ma to dla nas znaczenie?

 

Dla naszej ekipy nie ma znaczenia jaki stan techniczny posiada dany pojazd. Skupujemy bowiem zarówno samochody w idealnym stanie jak i te posiadające liczne wady czy uszkodzenia. Na podstawie stanu wyceniamy auto, a nasze ceny są zawsze bardzo atrakcyjne. Nie ma dla nas znaczenia czy dane auto osobowe lub terenowe ma jakieś wady. Taka informacja wpływa jedynie na ostateczną cenę, którą proponujemy klientowi. Współpraca z nami jest jednak zawsze przyjemna, komfortowa i korzystna dla klienta. Naszym celem jest bowiem zaspokojenie wszystkich potrzeb zainteresowanych naszymi usługami właścicieli pojazdów.

 

Jak nawiązać z nami współpracę?

 

Nawiązanie współpracy z naszą firmą jest niezwykle proste. Wystarczy jeden telefon by skontaktować się z jednym z naszych pracowników, a tym samym umówić się na oględziny i wycenę samochodu, który ma zostać sprzedany. Chętnie kupujemy przeróżne samochody osobowe, terenowe oraz dostawcze, których waga nie przekracza 3,5 tony.

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

1 + 0

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.