WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Piastów i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się pokaźnym doświadczeniem w skupowaniu aut co gwarantuje podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Piastów, lecz też obsługujemy Konsumentów w jej okolicy. Niedużym plusem prowadzonej przez nas firmy jest niezawodność i to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Zamiarem naszej firmy jest umożliwianie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszelkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

By zagwarantować Państwu szansę sprzedaży auta proponujemy miłą współpracę i nadzwyczaj doskonałe warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a także umożliwienie uzyskania należytej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując auta nie przykładamy wagi wyłącznie do własnych osobistych korzyści. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadkach. Co ważne, są w stanie to być także samochody uszkodzone, a nawet bardzo uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane i mające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest interesująca dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prowadzona przez nas firma proponuje również inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, wskutek tego posiadamy kolosalne doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, wobec tego mogą to być praktycznie wszystkie typy oraz warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie i z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

0 + 8

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.