WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Wilanów i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Stworzona przez nas firma posiada bardzo duże doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam możliwość podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Warszawy Wilanów, lecz też obsługujemy Klientów w jej okolicy. Dużym plusem naszej firmy jest rzetelność i to, że proponujemy jasne warunki współpracy. Zamiarem prowadzonej przez nas firmy jest umożliwianie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Oznacza to, w następstwie tego, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszelkie rodzaje aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Aby zagwarantować Państwu szansę sprzedaży auta oferujemy sympatyczną współpracę i niezwykle pomyślne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a również umożliwienie uzyskania odpowiedniej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując samochody nie przykładamy wagi wyłącznie do własnych osobistych korzyści. Wśród samochodów, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Co istotne, mogą to być też auta uszkodzone, a nawet wybitnie uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest interesująca dla klienta.

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania samochodów nasza firma oferuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, wskutek tego mamy obszerne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych barier, wskutek tego mogą to być niemalże wszystkie rodzaje i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.