WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Kampinos i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Nasza firma posiada nadzwyczaj znaczące doświadczenie w skupowaniu samochodów, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Na co dzień działamy na terenie Kampinos, ale też obsługujemy Kontrahentów w jej okolicy. Wielkim plusem należącej do nas firmy jest rzetelność oraz to, że proponujemy przejrzyste warunki współpracy. Zamiarem należącej do nas firmy jest gwarantowanie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, w takim razie, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy też badania techniczne. Nie jest dla nas znaczącym to czy samochód ma takie badania oraz ubezpieczenie czy także nie. Skupujemy wszelkie typy samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Aby zapewnić Państwu szansę sprzedaży samochodu oferujemy przyjemną współpracę i nadzwyczaj idealne warunki cenowe. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a również zapewnienie uzyskania porządnej ceny za wyprzedawane auto. To właśnie dlatego skupując samochody nie koncentrujemy się wyłącznie na prywatnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zaintrygowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co ważne, mogą to być też samochody uszkodzone, a nawet bardzo uszkodzone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy właściwej wyceny, która zawsze jest interesująca dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania samochodów stworzona przez nas firma oferuje również inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy gigantyczne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu żadnych barier i tak faktycznie mogą to być wszelkie rodzaje aut i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie i z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

5 + 1

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.