WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Ochota i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu aut co umożliwia podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje profesjonalne usługi w Warszawie Ochota, a też w okolicznych miejscowościach. Dużym atutem prowadzonej przez nas firmy jest niezawodność oraz to, że oferujemy jasne warunki współpracy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi auta szansy na jego szybką sprzedaż. Świadczy to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie lub także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszelkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Pragnąc ułatwić Państwu sprzedaż auta oferujemy niezmiernie przydatne warunki współpracy i niesłychanie atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a także umożliwienie uzyskania solidnej ceny za wyprzedawane auto. Z tego względu skupując auta nie przykładamy wagi wyłącznie do swoich osobistych korzyści. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Co ważne, mogą to być też auta uszkodzone, a nawet niesłychanie uszkodzone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane i mające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prócz opcji skupowania aut prezentowana firma oferuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, wskutek tego posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, wskutek tego są w stanie to być praktycznie wszystkie rodzaje i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze sumiennie i sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 9

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.