WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Warszawie Bemowo i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Nasza firma posiada niezwykle wielkie doświadczenie w skupowaniu aut, co daje nam szansę podejmowania zróżnicowanych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje profesjonalne usługi w Warszawie Bemowo, a też w okolicznych miejscowościach. Dużym walorem prowadzonej przez nas firmy jest solidność oraz to, że oferujemy jasne warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu posiadaczowi samochodu szansy na jego szybką sprzedaż. Oznacza to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy również badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania oraz ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a także wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Żeby zagwarantować Państwu możliwość sprzedaży auta oferujemy rozkoszną współpracę oraz niezmiernie idealne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych potrzeb, a także umożliwienie uzyskania solidnej ceny za wyprzedawane auto. Właśnie dlatego skupując auta nie koncentrujemy się jedynie na własnych korzyściach. Pośród samochodów, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze oraz terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Znaczącym jest, że mogą to być także auta mniej lub też bardziej uszkodzone oraz w całości zniszczone. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające istotne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Oprócz opcji skupowania aut nasza firma proponuje także inne usługi takie jak złomowanie pojazdów. Specjalizujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie wprowadzamy żadnych limitów, wskutek tego mogą to być niemalże wszystkie rodzaje i warianty pojazdów mieszczące się w zakresie wagowym. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze starannie oraz sprawnie.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

8 + 5

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.