WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Błonie i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się dużym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co gwarantuje podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje usługi w Błonie, a także w okolicznych miejscowościach. Niedużym atutem naszej firmy jest niezawodność i to, że oferujemy klarowne warunki współpracy. Zamiarem należącej do nas firmy jest umożliwianie całkowicie każdemu właścicielowi pojazdu jego sprzedaż. Świadczy to, więc, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy też badania techniczne. Nie jest dla nas istotnym to czy samochód posiada takie badania oraz ważne OC czy także nie. Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów bez względu na ich wiek, stan techniczny, a również wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Aby zagwarantować Państwu możliwość sprzedaży samochodu oferujemy sympatyczną współpracę oraz niezmiernie pomyślne warunki cenowe. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych wymagań, a także zapewnienie uzyskania należytej ceny za wyprzedawane auto. Dlatego skupując samochody nie skupiamy się tylko na własnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zainteresowani są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze i terenowe. Mogą to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak i te, które brały już udział w wypadku. Ważnym jest, że mogą to być też auta mniej czy też bardziej uszkodzone i gruntownie zniszczone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet auta skorodowane oraz posiadające poważne awarie. Na podstawie stanu lub modelu auta dokonujemy odpowiedniej wyceny, która zawsze jest interesująca dla klienta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Nasza firma oferuje też inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, skutkiem tego posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę z tego aspektu. Złomujemy samochody do wagi 3,5 tony, których stan może być dowolny. Nie stawiamy tu jakichkolwiek ograniczeń i tak w rzeczywistości mogą to być wszelkie typy samochodów i innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze dokładnie i z korzyścią dla konsumentów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

10 + 4

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.