WYCEŃ
AUTO

Skup wszystkich aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5t w każdym stanie, także na złom w Michałowice i okolicach.

SKUP - ZŁOMOWANIE - W KAŻDYM STANIE I BEZ BADAŃ TECHNICZNYCH- KONKURENCYJNE CENY!

SKUPUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE
TERENOWE I DOSTAWCZE DO 3,5t

Firma, jaką mamy przyjemność prowadzić poszczycić może się znacznym doświadczeniem w skupowaniu samochodów co gwarantuje podejmowanie przez nas najróżniejszych zleceń. Każdego dnia proponujemy swoje usługi w Michałowice, a też w okolicznych miejscowościach. Niedużym walorem prowadzonej przez nas firmy jest rzetelność oraz to, że oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Naszym zamiarem jest zapewnienie każdemu właścicielowi samochodu szansy na jego godną sprzedaż. Oznacza to, w związku z tym, że nie zwracamy uwagi na takie aspekty jak ubezpieczenie czy także badania techniczne. Dla nas nie ma znaczenia, czy takowe badania i ubezpieczenie są posiadane przez kierowcę. Kupujemy wszystkie typy aut bez względu na ich wiek, stan techniczny, a też wyposażenie.

CZYLI CO SKUPUJEMY?

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze
  • Wszystkie inne auta ważące do 3,5 tony
  • Oraz wszelkie inne pojazdy

 

MARKA I MODEL POJAZDU NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!

Jak podjąć z nami współpracę?

Chcąc ułatwić Państwu sprzedaż samochodu proponujemy niezmiernie pomocne warunki współpracy oraz niezwykle interesujące i konkurencyjne ceny. Naszym zamiarem jest zaspokojenie Waszych pragnień, a również umożliwienie uzyskania odpowiedniej ceny za wyprzedawane auto. Dlatego skupując auta nie skupiamy się tylko na prywatnych korzyściach. Wśród aut, którymi jesteśmy zaciekawieni są zarówno pojazdy osobowe jak również dostawcze i terenowe. Są w stanie to być pojazdy zarówno bezwypadkowe jak również te, które brały już udział w wypadkach. Co istotne, są w stanie to być także auta uszkodzone, a nawet niesłychanie uszkodzone. Dla nas nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Skupujemy nawet samochody skorodowane oraz mające poważne awarie. Na podstawie stanu czy modelu auta dokonujemy adekwatnej wyceny, która zawsze jest atrakcyjna dla konsumenta.

 

Złomowanie i skup pojazdów

Prowadzona przez nas firma oferuje również inne usługi poza skupowaniem samochodów, czego przykładem może być złomowanie pojazdów. Zajmujemy się tym od długich lat, wobec tego mamy gigantyczne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu. Złomujemy auta do wagi 3,5 tony, jakich stan może być dowolny. Nie stawiamy tutaj żadnych barier i tak naprawdę mogą to być wszelkie typy aut oraz innych pojazdów mieszczące się w wyżej wymienionej wadze. Swoje obowiązki wykonujemy zawsze rzetelnie i z korzyścią dla klientów.

 

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

4 + 1

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.