WYCEŃ
AUTO

Skup samochodów zniszczonych i skorodowanych

CHCESZ POZBYĆ SIĘ STAREGO ZNISZCZONEGO AUTA?
SKUPUJEMY AUTA SKORODOWANE I ZNISZCZONE!

Nasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów wykazujących przeróżne cechy czy też stany techniczne. Stąd też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opcji skupu aut bardzo zniszczonych oraz skorodowanych. Celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb klientów, dlatego też nie stawiamy żadnych ograniczeń co do stanu pojazdów.

 

Jakie samochody nas interesują?

 

Wśród samochodów, którymi zakupem jesteśmy zainteresowani znajdują się zarówno nowe jak i wiekowe pojazdy. W przypadku tych drugich nierzadko spotkać można się z liczną korozją blachy, a także różnych elementów pojazdu. Dla nas nie ma żadnego znaczenia czy auto jest w doskonałym stanie czy też daleko mu do choć porządnego wyglądu. Jesteśmy zainteresowani nie tylko samochodami posiadającymi lekkie uszkodzenia, ale oferujemy także współpracę właścicielom nawet bardzo zniszczonych aut. Skupujemy bowiem lekko i bardzo zniszczone samochody, a także te, które są silnie skorodowane. Mogą to być dowolne marki, modele, a także rodzaje pojazdów. Dla nie ma to żadnego znaczenia – liczy się po prostu zadowolenie klienta. 

Jak wyceniamy zniszczone samochody?

 

Tak samo jak w przypadku samochodów w dobrym stanie tak też i w sytuacji zakupu auta skorodowanego i zniszczonego dokładnie analizujemy jego stan i na ten podstawie przechodzimy do wyceny. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i wygody klientom, dlatego też oferujemy zawsze bardzo korzystne warunki cenowe. Nawet bardzo zniszczone i całkowicie skorodowane pojazdy znajdują się w zasięgu naszego zainteresowania, a dzięki dużej wiedzy i profesjonalnemu podejściu możemy za takie auta zaproponować rozsądne i satysfakcjonując sumy pieniędzy.

 

Czy marka lub model samochodu mają znaczenie?

 

Nasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów wszystkich marek, dlatego też nie ma dla nas nigdy znaczenia od jakiego producenta pochodzi dany pojazd. Dodatkowo nie zwracamy także uwagi na model samochodu, dlatego też wszyscy właściciele samochodów zniszczonych i skorodowanych mogą z nami bez problemu nawiązać współpracę.

 

minimum formalności - 100% bezpieczeństwa!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ FORMULARZ

6 + 8

Gotówka w ten sam dzień!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz telefonicznie lub za pośrednictwem wyceny online. Jeśli dojdziemy do porozumienia gotówkę otrzymujesz w ten sam dzień.

Wycena auta w kilka godzin!

Staramy się odpowiadać na wiadomości błyskawicznie, prosimy o załączanie zdjęć do wiadomości co przyspieszy znacznie wycenę pojazdu do skupu lub zezłomowania.

Bezpieczna transakcja!

Transakcja jest w pełni bezpieczna. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz umowy do przeprowadzenia prawidłowej procedury. Wszystko sprawnie i zgodnie z prawem.